Forlle’d tõestatud vananemisvastane mõju

Jaapani tehnoloogia Forlle’d tõestatud vananemisvastane mõju ja naha kvaliteedi taastamine

Forlle’d EELISED

Forlle’d pakub kõrgtehnoloogilist professionaalset kosmeetika juhtivaid tooteid naha funktsioonide ja struktuuri taastamiseks rakulisel tasemel. Aitab hoida kontrolli all nii kronoloogilisi kui ka fototöötlusmehhanisme.

NOBELI PREEMIA TÄNU UUELE TEHNOLOOGIALE

Madala molekulmassiga ioniseeritud plaatina
Forlle’d-is kasutatav komponent pälvis Nobeli preemia 2002. aastal
Forlle’d toodete komponentide aluseks on teadlase Koichi Tanako väljatöötatud MALDI (maatriksi assisteeritud laserdesorptsioon-ionisatsioon) meetod, mis pälvis 2002. aastal Nobeli auhinna. Tuginedes teadustööle on välja töötatud ja patenteeritud tootmisprotsess, mis võimaldas Forlle’d laboril luua ainulaadne madalamolekulaarne hüaluroonhape, mille molekuli suurus on 5-15 nm. Nii väikeste osakeste koostöö ioniseeritud mineraalidega toidab nahka ja tungib kergemini sügavamale nahakihtidesse.

Forlle’d INNOVATIIVSED KOOSTISOSAD

Madalamolekulaarne hüaluroonhape
Forlle’d teadlased on välja töötanud ja patenteerinud tootmisviisi, mis võimaldab luua väga väikese suurusega hüaluroonhappe molekule – 5 nanomeetrit. Selline ultra väikene molekul kergendab Forlle’d-ist pärinevat hüaluroonhappe tungimist naha sügavatesse kihtidesse, pakkudes intensiivset ja pikaajalist hüdratsiooni nahas, taastades selle struktuuri ja normaalse funktsioneerimise. Kõikide Forlle’d toodete põhikomponent on ainulaadne patenteeritud madalamolekulaarne hüaluroonhape.

Ioniseeritud mineraalid
Ioniseeritud ühe- ja kahevalentsete mineraalide patenteeritud komplekt toidab rakke ning stabiliseerib rakuvaheruumi, aktiveerib paranemise ja regenereerimise, taastab kõige olulisemaid füsioloogilisi protsesse nahas.

Madala molekulmassiga ioniseeritud plaatina
Forlle’d laboris saadud orgaaniline madala molekulmassiga ioniseeritud plaatina, mis neutraliseerib kõigi teadaolevate vabade radikaalide hävitavat toimet. Platinum sarjade tooted aeglustavad mitte ainult fototöötluse mehhanisme, vaid ka füsioloogilist vananemist, kontrollides naha vananemise patogeneesi peamisi biokeemilisi reaktsioone.

III-tüübi madalamolekulaarsed keraamid
Keramiidid, mis on inimese naha kihistiku looduslik komponent, kannavad naha kaitse- ja barjäärifunktsiooni. Forlle’d patenteeritud sojaubade madala molekulmassiga keramiidide tootmine tagab nende kõrge biosaadavuse ja maksimaalse ühilduvuse inimese naha keramiididega. Nende omaduste tõttu kasutatakse Forlle’d madalamolekulaarsete keramiididega tooteid tundliku ja reaktiivse naha raviks.

TELLI KOHE…

Rohkem info: forlled.com

L’oréal Professionnel Metal Detox

Metal Detox on meie üheksa patendiga uuendus, mis tagab 87% väiksema murdumisohu kõigi teie helestamisteenuste puhul.
Ülim tehnoloogia, mis lahendab salongis kõik probleemid, alates kergetest muutustest ekstreemseteni välja.
Loreal Metal Detox, mille koostise olulisimaks osaks on Glicoamine™, hoiab teie blondid kiharad alati terved ja kaunid!

STEP 1
L’oréal Professionnel Metal Detox Pre-Treatment

Professionaalne metalle neutraliseeriv eelhoolduse süsteem. Enne ükskõik millist oksüdeeriva värvimise, balajaaži või blondeerimise professionaalset teenust. Iga pesukorraga kogunevad juuksekiu sisse metallide, näiteks vase osakesed. Need võivad värvimise, balajaaži ja blondeerimise ajal murdumist ja tundlikkust põhjustada. See eelhooldus, mis sisaldab 10% Glicoamine™-i ja on rikastatud ioneeniga, kaitseb juuksekiude enne mistahes hooldust, neutraliseerides liigset vaske.

STEP 2
L’oréal Professionnel Metal Detox Shampoo

Professionaalne metallidevastane puhastuskreem-šampooni süsteem.
See Glicoamine™-i ja ioneeniga rikastatud šampoon puhastab õrnalt juuksekiude, eemaldades kogunenud metallide, näiteks vase osakesi*. Juuksed näevad terved välja ja nende sära taastub.

HEA TEADA
✓ Eemaldab kõik vase, raua ja muud metalli jäägid.
✓ Meeldejääv tsitrusviljade lõhnapuket.
✓ Sulfaadivaba puhastuskreem, mida on lihtne loputada.
✓ Kaitseb juuksekiudu metalli osakseste ladestumise eest.

STEP 3
L’oréal Professionnel Metal Detox Care

Ladestumist takistav professionaalne kaitsva hooldusvahendi süsteem. Pärast ükskõik millist oksüdeeriva värvimise, balajaaži või blondeerimise professionaalset teenust. See 2% aminosilaani ja ioneeniga rikastatud kerge tekstuuriga ja pärast emulgeerimist kergelt vahutav hooldusvahend imendub kiiresti juuksekiudu, tugevdades* seda. Kaetud juuksekiud on kaitstud ka osakeste ladestumise eest. Ning juuksed on läikivamad.

STEP 4
L’oréal Professionnel Metal Detox Mask

Ladestumist takistav professionaalne kaitsemaski süsteem. Pärast ükskõik millist oksüdeeriva värvimise, balajaaži või blondeerimise professionaalset teenust. See Glicoamine™-i ja ioneeniga rikastatud mask kaitseb juuksekiude osakeste ladestumise eest, vähendades juuksekiudude läbitavust. Juuksed on sügavalt toidetud.

HEA TEADA
✓ Kaitseb juuksekiudu vase, raua ja muude metalli osakseste ladestumise eest.
✓ Meeldejääv tsitrusviljade lõhnapuket.
✓ Sulfaadivaba mask, mida on lihtne välja loputada.
✓ Juuksed on kaitstud, toidetud, niisutatud ja läikivad.

P.S.
Kui saate metallidetoksiidiravi salongis enne juuste värvimist naudite neid eeliseid:
✓ 87% vähem juuste murdumisi.
✓ Värvitulemused on alati usaldusväärsed.
✓ Optimeerib juuste värvi omastamist.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG VARASEMALT

Keemiline lokk

Kellele keemilised lokid sobivad?

Eelkõige neile, kel on tugevad ja terved juuksed. Usalda oma juuksurit ja pea temaga enne lokkide tegemist kindlasti nõu!

Kui kaua keemiline lokk püsib?

Tugevate ja paksude juuste puhul võib lokk püsida koguni niikaua, kuni välja kasvab, hapramate juuste korral muutub keemiline lokk pehmemaks juba mõne kuu möödudes.

Kui tihti võib juukseid lokkida?

Kui ühed lokid on välja kasvanud, peaks kindlasti paar kuud vahet pidama ja alles siis uuesti sama sooviga juuksuri poole pöörduma.

Kerget juuksevärvi võib kasutada ka keemilise loki tegemise ajal. Püsivärvid ja blondeerimisvahendid aga sisaldavad samuti ammoniaaki nagu ka lokivedelik, sellepärast neid üheaegselt kasutada ei tohi. Kõige parem on teha enne lokid ja alles mõne nädala pärast juuksed värvida.

Kuidas keemiliselt lokitud juukseid hooldada?

Loomulikult nõuab lokitud juus erilist tähelepanu ja hoolitsust. Keemiline lokk muudab juustes niiskuse tasakaalu ning kui juus ei saa piisavalt niisutavaid aineid, muutub ta hapraks ja tuhmiks. Kõige sobivamad vahendid on niisutavad palsamid ja vahud, mis pärast pea pesemist pähe jäetakse.

Vajalikud ained imenduvad ja toimivad paremini, kui palsam või vaht n.ö pähe kammida (NB! – mitte tiheda kammiga!). Väga kasulikud on ka niisutavad juuksemaskid.

Juba keemilisi lokke tehes küsi juuksurilt enda juuksetüübile sobivaid tooteid, eriti hästi mõjuvad muidugi professionaalsed ehk salongist ostetud vahendid. Pea meeles, et päike ja merevesi on keemilisele lokile üsna kahjulikud.

Keemilise loki tegemiseks läheb 2 kuni 2,5 tundi. Paksude juuste puhul kuni 3,5 tundi.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG VARASEMALT

ULTIMATE REPAIR parim juuksehooldus

ULTIMATE REPAIR

LEGENDAARSETEKS JUUSTEKS

Tere tulemast tulevikku! Tutvustame nahahooldusest inspireeritud Wella Professionalsi juuksehooldussarja ULTIMATE REPAIR. Säravad, tugevad ja siledad: sari taastab juuksed seest ning väljast vaid 90 sekundiga.

Kui juuksed näevad head välja, läheb kogu päev paremini. Vaatame end kauem peeglist, naeratame rohkem ja tunneme, et saame kõigega hakkama. Kui juuksed on aga kahjustatud ja kuivad, rikuvad need meie välimuse ning enesehinnangu. Seega pole ime, et kahjustuste parandamine on toodete kõige nõutum toime. Üheksa naist kümnest** kahjustab oma juukseid iga päev, olgu see värvides, kuumstiliseerides või puutudes kokku UV-kiirguse või saastega.

PARIM JUUKSEHOOLDUS

NELJA ETAPINA

Sari koosneb neljast tootest, mis on välja töötatud 140+ aasta juuksehoolduskogemuse alusel ja mõeldud kõigile juuksetüüpidele. Kõik tooted sisaldavad meie uut patenditud tehnoloogiat, milles on nahahooldusest inspireerituna kombineeritud alfa-hüdroksühape (AHA) ja omega-9. Tulemuseks on pea koheselt nähtav ja seestpoolt väljapoole avalduv parandav toime kõigile juuksetüüpidele ja ‑tekstuuridele: lokkis, lainelistele, peenikestele, sirgetele, paksudele… ning kõigile teistele. Lisaks pakuvad ULTIMATE REPAIRI luksuslikud koostised ja õrn aroom enneolematu igapäevase hoolduskogemuse.

 1. etapp: PUHASTUS

Šampoon: õrnaks ja tõhusaks igapäevaseks kasutamiseks mõeldud kreemjas šampoon, mis vahutab luksuslikult ning ei jäta juukseid raskeks. Eemaldab kahjuliku mustuse (metallid, tootejäägid, rasu, mustuse ja saaste) ning paneb alguse juuste parandamise protsessile.

 1. etapp: NIISUTUS

Palsam: igapäevaseks kasutamiseks mõeldud kreemjas ja sügavuti niisutav palsam, mis harutab, tugevdab sügavuti, parandab ning ei jäta juukseid raskeks. Juuksed jäävad niisutatud, puhtad ja värsked.

 1. etapp: HOOLDUS

Miracle Hair Rescue: ULTIMATE REPAIR sarja staar ja tõeline uuendusjuuksesidemeid parandavas tehnoloogias. Tegemist on juustesse jäetavaspreiga, mis parandab kahjustused juuste sees ja pinnal kõigest 90 sekundiganing ei jäta juukseid raskeks. Harutab, tugevdab intensiivselt ja silub, luuestransformatiivse ja kauapüsiva tulemuse. Kasutage üks või kaks korda nädalas (vastavalt vajadusele). Nautige nähtavaid ja tuntavaid tulemusi juba pärast esimest kasutuskorda:

 • 99% VÄHEM MURDUVAD JUUKSED*
 • 12X SILEDAMAD JUUKSED*
 • SÄRAVAMAD JUUKSED*
 1. etapp: KAITSE

Kaitsev hooldustoode: igapäevaseks kasutamiseks mõeldud õrn kreemjas seerum, mis kaitseb, parandab ja silub kõiki juuksetüüpe. Muudab juuksed kaheksa korda siledamaks, et neid oleks lihtsam stiliseerida. Pakub viis-ühes kaitse murdumise, UV-kiirguse, kuumuse (kuni 230° C), mehaaniliste kahjustuste ja kräsu vastu. Muudab sirged juuksed siledamaks ja lokid määratletumaks.

* testimine võrreldes mitteniisutava šampooniga.

 

TELLI KOHE…

Lipid BOOSTER juuste süvarekonstruktsioon

Lipid BOOSTER juuste süvarekonstruktsioon

Alates asutamisest on System Professional lähtunud teadusest, et vastata ühele küsimusele: mis on parim lahendus transVormtiivseks juuksehoolduseks. Mitte pealiskaudseteks lahendusteks, mis kestavad ainult ühe päeva ja põhjustavad lõpuks rohkem kahju.

Juustel moodustavad nad kaitsekihi väliste keskkondlike tegurite vastu. Mis aga kõige olulisem: neil on keskne roll juuksestruktuuri koos hoidmisel ja keratiinikao ennetamisel. (Lipiidid on nagu paindlik tsement, mis seovad kokku juuste ehituse aluseks olevad keratiinitellised.) Kui juuksed kaotavad loomulikke lipiide (kammides, stiliseerides, pestes …), muutuvad nad järjest kaitsetumaks, nõrgemaks, tuhmimaks ja karedamaks. System Professional töötas välja ainulaadse LipidCode™ kompleksi, mis koosneb juustes loomulikult leiduvate lipiididega identsetest lipiididest, mis tungivad sügavale juustesse ja taastavad neid seestpoolt väljapoole. Need rekalibreerivad juuste loomulikud lipiidid, tugevdades kutiikuleid.

Mõeldud kahjustatud kuni väga kahjustatud juustele, mis on tingitud näiteks keemilisest töötlemisest või igapäevastest kahjustustest.

LipidCodeTM kompleksi, skvalaani ja PLEXIGA (maleiinhape). Suurem LipidCodeTM kompleksi ja PLEXI kontsentratsioon kui Lipid Boosteris. Rekonstrueerib juukseid ja loob neis uusi sidemeid. Murdumisele kuni 99% vastupidavamate juuste heaks*, jättes juuksed siledaks ja kontrollitavaks.

Tulemus: Rekonstrueerib juukseid sügavuti, luues neis uusi sidemeid.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG VARASEMALT

Rohkem info: www.systemprofessional.com

STRAIGHTENING keemiline sirgendamine

Juuste keemiline sirgendamine

See on unikaalne ja suurepärane võimalus unustada igaveseks pikad ja piinarikad katsed juukseid sirgendada, unustadaebatasased ja mitte ilusad soengud, säästa närve ripakilja mittealluvatest juustest ning tüütutest lainelokkidest. Edaspidi saad magada vähemalt tunnike kauem iga hommik, kuna juuste sirgendamine on kadunud igaveseks!

Kas Teil on mittealluvad lokkis juuksed? Püsisirgendamisel ei saa teist mitte ainult täiusliku soengu omanik, see hooldus parandab ka juuste esinduslikku välimust kinkides neile siidise ja terve sära. Seejuures ei hakka töödeldud juuksed taas lokki või lainetesse kiskuma, isegi kui Teil on looduse poolt määratud sellised juuksed.

Püsisirgendamisele ei mõju ei soojus, lumi ega vihm. Juukseid võib pesta, kammida, soengusse sättida kartmata soovimatute lokkide teket. Piisab vaid ühest professionaalsest hooldusest, et vabaneda vaevadest pikaks-pikaks ajaks.

Edaspidi tuleks seanssi korrata vaid väljakasvanud juuste juurtele mitte tihedamini kui kord 3-4 kuu jooksul.

Samuti sobib juuste keemiline sirgendamine meestele, kes soovivad sirgeid juukseid.

TEENUST OSUTATAKSE PÄRAST KONSULTEERIMIST

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG VARASEMALT

Kerastase Fusio Dose juuksehooldus

Kerastase Fusio-Dose

Kerastase Fusio-Dose rituaali märksõnad on maagia ja teadus, mis kohandatakse igale kliendile personaalselt lähtudes juuksediagnostika tulemustest.
6 kontsentraati + 5 aktivaatorit loovad 30 võimalikku kohandatava hoolduse kombinatsiooni.
Fusio-Dose on unikaalne hooldusteenus, mille viib salongis läbi professionaalne juuksur. Hooldus sisaldab isikupärastatud, kohapeal koostatud segu kontsentraadist ja aktivaatorist, mis aitab lahendada nii esma- kui ka teisejärgulisi juuksemuresid kõigest ühe hooldusannusega. Tänu kiirele ja lihtsasti pealekantavale segule kanduvad miljonid aktiivsed osakesed otse juustesse, mis tagab kohese muutuse. Segu võivad kasutada kõik, sõltumata juuste tüübist, muredest ja vajadustest.

Viis aktivaatorit sisaldavad võimsaid nahka hooldavaid koostisosi, mis aitavad lahendada kliendi kõige pakilisemaid juuksemuresid ja saavutada tema eesmärke.

BOOSTER CICABLOND
Hooldus, mis aitab kaitsta blondeeritud ja blondide salkudega juukseid ning annab neile lisajõudu. E-vitamiiniga*. Antioksüdandi omadused neutraliseerivad oksüdatiivseid molekule, et kaitsta blondeeritud juukseid väliste agressorite eest.
BOOSTER NUTRITION
Hooldus, mis toidab kuivi, hapraid juukseid vaid hetkega. Kameeliaõliga.
Toidab kuivi juukseid oomega-9 ehk oleiinhappe (82%) ja linoolhappega (12%), mille abil muudab juuksed nõtkeks ja annab neile kauakestva sära.
BOOSTER ANTI-FRIZZ
Hooldus, mis vähendab soovimatut kahu. Polüpeptiidiga. Võitleb kahuga, tungides kiu nõrgenenud ossa, silub seda ja kaitseb välise niiskuse eest.
BOOSTER BRILLIANCE
Happehooldus, mis taastab värviga töödeldud juuksekiudu ja aitab sel kahjustustest paraneda. Piimhappega. Taastab tuhme, värviga töödeldud juukseid ja lisab neile sära kelaativate omaduste abil, mis püüavad kinni sära kahjustavad mineraalid.
BOOSTER RECONSTRUCTION
Intensiivne proteiiniga taastav hooldus, mis aitab parandada kahjustunud, ületöödeldud juukseid. Proteiiniga. Elektrostaatilised interaktsioonid võimaldavad taimsel valgul tungida juuksekiu kõige kahjustunumasse ossa, siludes juuksepinda ning toimides juukseid parandava sidemena.

* e-vitamiini derivaat

_ _ _ _ _

Kuus kontsentraati on vastavuses Kérastase kõige ikoonilisemate tootesarjadega, tänu millele on juuksuritel lihtne diagnoosida kõige pakilisemaid juukseprobleeme ja neid lahendada, mistahes juuksetüübiga ka tegu poleks.

CONCENTRÉ BLOND ABSOLU
Taastav, vaskjat tooni vähendav koostis, mis tagab kohese blondi sära. [H.A] Ultra-Violetiga. Neutraliseerib soovimatut vaskjat tooni blondeeritud juustes.
CONCENTRÉ NUTRITIVE
Toitev süvahooldus, mis taastab kuivad juuksed. 1% niatsinamiidiga. Aitab parandada mehaanilisi omadusi juustes, mis vajavad jõudu ja vitaalsust.
CONCENTRÉ GENESIS
Jõudu lisav süvahooldus, mis tugevdab kiudu ja tagab kerge volüümi. 1% kollageenpeptiidi fragmendiga. Kuulus nahahooldusmolekul, mis tagab vastupidavuse ja elastsuse ning on taimset päritolu, sisaldades aminohappekooslust, mis on väga lähedane inimese kehas sisalduvale kollageenile.
CONCENTRÉ RESISTANCE
Hetkega parandav hooldus aeglaselt kasvavatele juustele, millel on kahjustunud otsad. Keramiididega. Täidab juukselõhed ja tugevdab juukseid seestpoolt, et sügavuti parandada juuksekiu võimet pidada vastu murdumisele ja pidevale kammimisele.
CONCENTRÉ CURL MANIFESTO
Defineeriv ja tugevdav süvahooldus lokkis ja väga lokkis juustele. 5% glütseriiniga. Esmaklassiline taimset päritolu niisutaja, mis lisab tekstuuri ja toob lokid selgemalt esile.
CONCENTRÉ CHROMA ABSOLU
Toitev kontsentraat, mis taastab juuksekiu pärast värvimist või värvimiste vahel, et tagada tervem ja erksam värv. 0,25% aminohappega. Läbib juuksekiudu ja tugevdab nõrku, värvist kahjustunud juukseid seestpoolt nagu telliskivi.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG VARASEMALT

Thera cut – kuumakäärilõikus

Kuumakäärilõikust Tallinna kesklinnas pakub ilusalong Navy studio

Mida Thera cut – kuumakäärilõikus teeb?
Thera cut – kuumakäärilõikus tihendab juukseotsi ja tugevdab juukseid. See lõikus muudab juuksed ilusateks, tugevateks ja hoolitsetuteks juukseotsteni. Kuumakäärilõikus sulgeb lõikamise käigus juukseotsad ning niiskustase ja hooldusained säilivad juuksekarvas pikemalt. Samuti stimuleerivad tulised terad juuste kasvu ja taastumisprotsesse karvas.

Kuumakäärilõikus vs tavaline juukselõikus?
Thera cut – kuumakäärilõikus üllatab su juukseotsi. Need suletakse protsessi käigus ning muutuvad peaaegu sama tugevaks kui juuksed mis peanaha lähedal. Thera cut – kuumakäärilõikus muudab juuksed naturaalselt tugevaks ja ilusaks.

Thera cut – kuumakäärilõikus teeb iga lõikusega üha rohkem tööd. Lõikusel soovitatakse käia iga 4-9 nädala tagant, sõltuvalt juuste seisukorrast.

Miks siis ikkagi teha Thera cut –  kuumakäärilõikust?

 • Juuksed muutuvad elastsemaks ja tugevamaks
 • Juuksed taastuvad loomulikul teel
 • Juuste kasv kiireneb
 • Peened juuksed muutuvad kohevamaks
 • Juuksed muutuvad tervemaks
 • Juuste mahukus suureneb
 • Juuste kammitavus paraneb

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG VARASEMALT