Kerastase Fusio Dose juuksehooldus

Kerastase Fusio Dose

Kerastase Fusio-Dose

Kerastase Fusio-Dose rituaali märksõnad on maagia ja teadus, mis kohandatakse igale kliendile personaalselt lähtudes juuksediagnostika tulemustest.
6 kontsentraati + 5 aktivaatorit loovad 30 võimalikku kohandatava hoolduse kombinatsiooni.
Fusio-Dose on unikaalne hooldusteenus, mille viib salongis läbi professionaalne juuksur. Hooldus sisaldab isikupärastatud, kohapeal koostatud segu kontsentraadist ja aktivaatorist, mis aitab lahendada nii esma- kui ka teisejärgulisi juuksemuresid kõigest ühe hooldusannusega. Tänu kiirele ja lihtsasti pealekantavale segule kanduvad miljonid aktiivsed osakesed otse juustesse, mis tagab kohese muutuse. Segu võivad kasutada kõik, sõltumata juuste tüübist, muredest ja vajadustest.

Viis aktivaatorit sisaldavad võimsaid nahka hooldavaid koostisosi, mis aitavad lahendada kliendi kõige pakilisemaid juuksemuresid ja saavutada tema eesmärke.

BOOSTER CICABLOND
Hooldus, mis aitab kaitsta blondeeritud ja blondide salkudega juukseid ning annab neile lisajõudu. E-vitamiiniga*. Antioksüdandi omadused neutraliseerivad oksüdatiivseid molekule, et kaitsta blondeeritud juukseid väliste agressorite eest.
BOOSTER NUTRITION
Hooldus, mis toidab kuivi, hapraid juukseid vaid hetkega. Kameeliaõliga.
Toidab kuivi juukseid oomega-9 ehk oleiinhappe (82%) ja linoolhappega (12%), mille abil muudab juuksed nõtkeks ja annab neile kauakestva sära.
BOOSTER ANTI-FRIZZ
Hooldus, mis vähendab soovimatut kahu. Polüpeptiidiga. Võitleb kahuga, tungides kiu nõrgenenud ossa, silub seda ja kaitseb välise niiskuse eest.
BOOSTER BRILLIANCE
Happehooldus, mis taastab värviga töödeldud juuksekiudu ja aitab sel kahjustustest paraneda. Piimhappega. Taastab tuhme, värviga töödeldud juukseid ja lisab neile sära kelaativate omaduste abil, mis püüavad kinni sära kahjustavad mineraalid.
BOOSTER RECONSTRUCTION
Intensiivne proteiiniga taastav hooldus, mis aitab parandada kahjustunud, ületöödeldud juukseid. Proteiiniga. Elektrostaatilised interaktsioonid võimaldavad taimsel valgul tungida juuksekiu kõige kahjustunumasse ossa, siludes juuksepinda ning toimides juukseid parandava sidemena.

* e-vitamiini derivaat

_ _ _ _ _

Kuus kontsentraati on vastavuses Kérastase kõige ikoonilisemate tootesarjadega, tänu millele on juuksuritel lihtne diagnoosida kõige pakilisemaid juukseprobleeme ja neid lahendada, mistahes juuksetüübiga ka tegu poleks.

CONCENTRÉ BLOND ABSOLU
Taastav, vaskjat tooni vähendav koostis, mis tagab kohese blondi sära. [H.A] Ultra-Violetiga. Neutraliseerib soovimatut vaskjat tooni blondeeritud juustes.
CONCENTRÉ NUTRITIVE
Toitev süvahooldus, mis taastab kuivad juuksed. 1% niatsinamiidiga. Aitab parandada mehaanilisi omadusi juustes, mis vajavad jõudu ja vitaalsust.
CONCENTRÉ GENESIS
Jõudu lisav süvahooldus, mis tugevdab kiudu ja tagab kerge volüümi. 1% kollageenpeptiidi fragmendiga. Kuulus nahahooldusmolekul, mis tagab vastupidavuse ja elastsuse ning on taimset päritolu, sisaldades aminohappekooslust, mis on väga lähedane inimese kehas sisalduvale kollageenile.
CONCENTRÉ RESISTANCE
Hetkega parandav hooldus aeglaselt kasvavatele juustele, millel on kahjustunud otsad. Keramiididega. Täidab juukselõhed ja tugevdab juukseid seestpoolt, et sügavuti parandada juuksekiu võimet pidada vastu murdumisele ja pidevale kammimisele.
CONCENTRÉ CURL MANIFESTO
Defineeriv ja tugevdav süvahooldus lokkis ja väga lokkis juustele. 5% glütseriiniga. Esmaklassiline taimset päritolu niisutaja, mis lisab tekstuuri ja toob lokid selgemalt esile.
CONCENTRÉ CHROMA ABSOLU
Toitev kontsentraat, mis taastab juuksekiu pärast värvimist või värvimiste vahel, et tagada tervem ja erksam värv. 0,25% aminohappega. Läbib juuksekiudu ja tugevdab nõrku, värvist kahjustunud juukseid seestpoolt nagu telliskivi.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG VARASEMALT