ULTIMATE REPAIR parim juuksehooldus

WELLA Professionals ULTIMATE REPAIR

ULTIMATE REPAIR

LEGENDAARSETEKS JUUSTEKS

Tere tulemast tulevikku! Tutvustame nahahooldusest inspireeritud Wella Professionalsi juuksehooldussarja ULTIMATE REPAIR. Säravad, tugevad ja siledad: sari taastab juuksed seest ning väljast vaid 90 sekundiga.

Kui juuksed näevad head välja, läheb kogu päev paremini. Vaatame end kauem peeglist, naeratame rohkem ja tunneme, et saame kõigega hakkama. Kui juuksed on aga kahjustatud ja kuivad, rikuvad need meie välimuse ning enesehinnangu. Seega pole ime, et kahjustuste parandamine on toodete kõige nõutum toime. Üheksa naist kümnest** kahjustab oma juukseid iga päev, olgu see värvides, kuumstiliseerides või puutudes kokku UV-kiirguse või saastega.

PARIM JUUKSEHOOLDUS

NELJA ETAPINA

Sari koosneb neljast tootest, mis on välja töötatud 140+ aasta juuksehoolduskogemuse alusel ja mõeldud kõigile juuksetüüpidele. Kõik tooted sisaldavad meie uut patenditud tehnoloogiat, milles on nahahooldusest inspireerituna kombineeritud alfa-hüdroksühape (AHA) ja omega-9. Tulemuseks on pea koheselt nähtav ja seestpoolt väljapoole avalduv parandav toime kõigile juuksetüüpidele ja ‑tekstuuridele: lokkis, lainelistele, peenikestele, sirgetele, paksudele… ning kõigile teistele. Lisaks pakuvad ULTIMATE REPAIRI luksuslikud koostised ja õrn aroom enneolematu igapäevase hoolduskogemuse.

  1. etapp: PUHASTUS

Šampoon: õrnaks ja tõhusaks igapäevaseks kasutamiseks mõeldud kreemjas šampoon, mis vahutab luksuslikult ning ei jäta juukseid raskeks. Eemaldab kahjuliku mustuse (metallid, tootejäägid, rasu, mustuse ja saaste) ning paneb alguse juuste parandamise protsessile.

  1. etapp: NIISUTUS

Palsam: igapäevaseks kasutamiseks mõeldud kreemjas ja sügavuti niisutav palsam, mis harutab, tugevdab sügavuti, parandab ning ei jäta juukseid raskeks. Juuksed jäävad niisutatud, puhtad ja värsked.

  1. etapp: HOOLDUS

Miracle Hair Rescue: ULTIMATE REPAIR sarja staar ja tõeline uuendusjuuksesidemeid parandavas tehnoloogias. Tegemist on juustesse jäetavaspreiga, mis parandab kahjustused juuste sees ja pinnal kõigest 90 sekundiganing ei jäta juukseid raskeks. Harutab, tugevdab intensiivselt ja silub, luuestransformatiivse ja kauapüsiva tulemuse. Kasutage üks või kaks korda nädalas (vastavalt vajadusele). Nautige nähtavaid ja tuntavaid tulemusi juba pärast esimest kasutuskorda:

  • 99% VÄHEM MURDUVAD JUUKSED*
  • 12X SILEDAMAD JUUKSED*
  • SÄRAVAMAD JUUKSED*
  1. etapp: KAITSE

Kaitsev hooldustoode: igapäevaseks kasutamiseks mõeldud õrn kreemjas seerum, mis kaitseb, parandab ja silub kõiki juuksetüüpe. Muudab juuksed kaheksa korda siledamaks, et neid oleks lihtsam stiliseerida. Pakub viis-ühes kaitse murdumise, UV-kiirguse, kuumuse (kuni 230° C), mehaaniliste kahjustuste ja kräsu vastu. Muudab sirged juuksed siledamaks ja lokid määratletumaks.

* testimine võrreldes mitteniisutava šampooniga.

 

TELLI KOHE…