Lipid BOOSTER juuste süvarekonstruktsioon

Lipid BOOSTER+ juuste süvarekonstruktsioon

Lipid BOOSTER juuste süvarekonstruktsioon

Alates asutamisest on System Professional lähtunud teadusest, et vastata ühele küsimusele: mis on parim lahendus transVormtiivseks juuksehoolduseks. Mitte pealiskaudseteks lahendusteks, mis kestavad ainult ühe päeva ja põhjustavad lõpuks rohkem kahju.

Juustel moodustavad nad kaitsekihi väliste keskkondlike tegurite vastu. Mis aga kõige olulisem: neil on keskne roll juuksestruktuuri koos hoidmisel ja keratiinikao ennetamisel. (Lipiidid on nagu paindlik tsement, mis seovad kokku juuste ehituse aluseks olevad keratiinitellised.) Kui juuksed kaotavad loomulikke lipiide (kammides, stiliseerides, pestes …), muutuvad nad järjest kaitsetumaks, nõrgemaks, tuhmimaks ja karedamaks. System Professional töötas välja ainulaadse LipidCode™ kompleksi, mis koosneb juustes loomulikult leiduvate lipiididega identsetest lipiididest, mis tungivad sügavale juustesse ja taastavad neid seestpoolt väljapoole. Need rekalibreerivad juuste loomulikud lipiidid, tugevdades kutiikuleid.

Mõeldud kahjustatud kuni väga kahjustatud juustele, mis on tingitud näiteks keemilisest töötlemisest või igapäevastest kahjustustest.

LipidCodeTM kompleksi, skvalaani ja PLEXIGA (maleiinhape). Suurem LipidCodeTM kompleksi ja PLEXI kontsentratsioon kui Lipid Boosteris. Rekonstrueerib juukseid ja loob neis uusi sidemeid. Murdumisele kuni 99% vastupidavamate juuste heaks*, jättes juuksed siledaks ja kontrollitavaks.

Tulemus: Rekonstrueerib juukseid sügavuti, luues neis uusi sidemeid.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG VARASEMALT

Rohkem info: www.systemprofessional.com