Forlle’d tõestatud vananemisvastane mõju

Jaapani tehnoloogia Forlle’d

Jaapani tehnoloogia Forlle’d tõestatud vananemisvastane mõju ja naha kvaliteedi taastamine

Forlle’d EELISED

Forlle’d pakub kõrgtehnoloogilist professionaalset kosmeetika juhtivaid tooteid naha funktsioonide ja struktuuri taastamiseks rakulisel tasemel. Aitab hoida kontrolli all nii kronoloogilisi kui ka fototöötlusmehhanisme.

NOBELI PREEMIA TÄNU UUELE TEHNOLOOGIALE

Madala molekulmassiga ioniseeritud plaatina
Forlle’d-is kasutatav komponent pälvis Nobeli preemia 2002. aastal
Forlle’d toodete komponentide aluseks on teadlase Koichi Tanako väljatöötatud MALDI (maatriksi assisteeritud laserdesorptsioon-ionisatsioon) meetod, mis pälvis 2002. aastal Nobeli auhinna. Tuginedes teadustööle on välja töötatud ja patenteeritud tootmisprotsess, mis võimaldas Forlle’d laboril luua ainulaadne madalamolekulaarne hüaluroonhape, mille molekuli suurus on 5-15 nm. Nii väikeste osakeste koostöö ioniseeritud mineraalidega toidab nahka ja tungib kergemini sügavamale nahakihtidesse.

Forlle’d INNOVATIIVSED KOOSTISOSAD

Madalamolekulaarne hüaluroonhape
Forlle’d teadlased on välja töötanud ja patenteerinud tootmisviisi, mis võimaldab luua väga väikese suurusega hüaluroonhappe molekule – 5 nanomeetrit. Selline ultra väikene molekul kergendab Forlle’d-ist pärinevat hüaluroonhappe tungimist naha sügavatesse kihtidesse, pakkudes intensiivset ja pikaajalist hüdratsiooni nahas, taastades selle struktuuri ja normaalse funktsioneerimise. Kõikide Forlle’d toodete põhikomponent on ainulaadne patenteeritud madalamolekulaarne hüaluroonhape.

Ioniseeritud mineraalid
Ioniseeritud ühe- ja kahevalentsete mineraalide patenteeritud komplekt toidab rakke ning stabiliseerib rakuvaheruumi, aktiveerib paranemise ja regenereerimise, taastab kõige olulisemaid füsioloogilisi protsesse nahas.

Madala molekulmassiga ioniseeritud plaatina
Forlle’d laboris saadud orgaaniline madala molekulmassiga ioniseeritud plaatina, mis neutraliseerib kõigi teadaolevate vabade radikaalide hävitavat toimet. Platinum sarjade tooted aeglustavad mitte ainult fototöötluse mehhanisme, vaid ka füsioloogilist vananemist, kontrollides naha vananemise patogeneesi peamisi biokeemilisi reaktsioone.

III-tüübi madalamolekulaarsed keraamid
Keramiidid, mis on inimese naha kihistiku looduslik komponent, kannavad naha kaitse- ja barjäärifunktsiooni. Forlle’d patenteeritud sojaubade madala molekulmassiga keramiidide tootmine tagab nende kõrge biosaadavuse ja maksimaalse ühilduvuse inimese naha keramiididega. Nende omaduste tõttu kasutatakse Forlle’d madalamolekulaarsete keramiididega tooteid tundliku ja reaktiivse naha raviks.

TELLI KOHE…

Rohkem info: forlled.com