Tarne

EESTI

Itella SmartPOST pakiautomaat. Hind 2.99€.  
Postitame pakke igal tööpäeval. Kui sooritada ost tööpäeviti enne kella 14:00 on eeldatav kättesaamise aeg juba järgmisel päeval. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMS-iga, mis sisaldab uksekoodi, pakiautomaadi asukohta, tagastuskoodi ning hoiutähtaja lõppu.
SmartPOSTI automaatide asukohad ja lahtioleku kellaajad

Omniva pakiautomaat. Avatud 24/7. Hind 2.99€.
Postitame pakke igal tööpäeval. Kui sooritada ost tööpäeviti enne kella 14:00 on eeldatav kättesaamise aeg juba järgmisel päeval. Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMS-iga, mis sisaldab uksekoodi, pakiautomaadi asukohta, tagastuskoodi ning hoiutähtaja lõppu. Automaadid on avatud 24 tundi.

Omniva automaatide asukohad

DPD pakiautomaat. Hind 2.99€.
Postitame pakke igal tööpäeval. Kui sooritada ost tööpäeviti enne kella 14:00 on eeldatav kättesaamise aeg juba järgmisel päeval. Kui pakk jõuab pakipoodi/pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefoni numbrile SMS paki saabumise kohta koos PIN-koodiga. Automaadid on avatud 24 tundi.

DPD automaatide asukohad

SmartKULLER. Kullerteenus. Hind 5.50€.
Klient saab valida paki kättesaamiseks sobiva ajavahemiku E-R (9.00-17.00 või 17.00-21.00) ja tellida kauba tööle või koju. Kliendile saadetakse paki kättetoimetamise päeva hommikul paki saabumise täpne kellaaeg SMS-teatega. Kuller helistab kliendile 15 minutit enne kohale jõudmist. Vastavalt kliendi soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati.

*Võimalik maksimaalne tarneaeg 45 päeva (nt. kui toodet on vaja juurde tellida, tarne viivitus).

SOOME

Itella SmartPOST pakiautomaat – hind 13.50€.
Tooted jõuavad Teie valitud pakiautomaati 2-3  tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Ost, mis on sooritatud tööpäeval enne kella 14:00, saadetakse välja juba samal päeval. Helsingi pakiautomaatidesse jõuavad need 2-3 tööpäevaga, mujale Soome automaatidesse 3-5 tööpäevaga.
Automaatide asukohad Soomes

Omniva  Matkahuolto väljastuspunkt – hind 15.00€
Tooted jõuavad Teieni 2-4 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest.

Väljastuspunkti otsing

DPD pakiautomaat – hind 15.00€
Tooted jõuavad Teie valitud pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest. Kui pakk jõuab pakipoodi/pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefoni numbrile SMS paki saabumise kohta koos PIN-koodiga.

*Võimalik maksimaalne tarneaeg Soome 45 päeva (nt. kui toodet on vaja juurde tellida, tarne viivitus).

LÄTI JA LEEDU

Itella SmartPOST pakiautomaat – hind 7.80€
Tooted jõuavad Teie valitud pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest.
Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMS-iga, mis sisaldab uksekoodi, pakiautomaadi asukohta, tagastuskoodi ning hoiutähtaja lõppu.

Omniva pakiautomaat – hind 7.80€
Tooted jõuavad Teie valitud pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest.
Toote kohalejõudmisest pakiautomaati teavitatakse Teid SMS-iga, mis sisaldab uksekoodi, pakiautomaadi asukohta, tagastuskoodi ning hoiutähtaja lõppu.

DPD pakiautomaat – hind 6.00€
Tooted jõuavad Teie valitud pakiautomaati 1-2 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest.
Kui pakk jõuab pakipoodi/pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefoni numbrile SMS paki saabumise kohta koos PIN-koodiga.

Automaadid avatud 24 tundi.

*Võimalik maksimaalne tarneaeg 45 päeva Lätti ja Leetu (nt. kui toodet on vaja juurde tellida, tarne viivitus).