Keemiline lokk

Keemiline lokk meestele

Kellele keemilised lokid sobivad?

Eelkõige neile, kel on tugevad ja terved juuksed. Usalda oma juuksurit ja pea temaga enne lokkide tegemist kindlasti nõu!

Kui kaua keemiline lokk püsib?

Tugevate ja paksude juuste puhul võib lokk püsida koguni niikaua, kuni välja kasvab, hapramate juuste korral muutub keemiline lokk pehmemaks juba mõne kuu möödudes.

Kui tihti võib juukseid lokkida?

Kui ühed lokid on välja kasvanud, peaks kindlasti paar kuud vahet pidama ja alles siis uuesti sama sooviga juuksuri poole pöörduma.

Kerget juuksevärvi võib kasutada ka keemilise loki tegemise ajal. Püsivärvid ja blondeerimisvahendid aga sisaldavad samuti ammoniaaki nagu ka lokivedelik, sellepärast neid üheaegselt kasutada ei tohi. Kõige parem on teha enne lokid ja alles mõne nädala pärast juuksed värvida.

Kuidas keemiliselt lokitud juukseid hooldada?

Loomulikult nõuab lokitud juus erilist tähelepanu ja hoolitsust. Keemiline lokk muudab juustes niiskuse tasakaalu ning kui juus ei saa piisavalt niisutavaid aineid, muutub ta hapraks ja tuhmiks. Kõige sobivamad vahendid on niisutavad palsamid ja vahud, mis pärast pea pesemist pähe jäetakse.

Vajalikud ained imenduvad ja toimivad paremini, kui palsam või vaht n.ö pähe kammida (NB! – mitte tiheda kammiga!). Väga kasulikud on ka niisutavad juuksemaskid.

Juba keemilisi lokke tehes küsi juuksurilt enda juuksetüübile sobivaid tooteid, eriti hästi mõjuvad muidugi professionaalsed ehk salongist ostetud vahendid. Pea meeles, et päike ja merevesi on keemilisele lokile üsna kahjulikud.

Keemilise loki tegemiseks läheb 2 kuni 2,5 tundi. Paksude juuste puhul kuni 3,5 tundi.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG VARASEMALT