Sergei töötab juuksurina juba 12 aastat, meeldib katsetada juuksevärvide ja lõikustega, et rõhutada ning välja tuua soengus juuste eri varjundeid ja kihte. Eelistab naturaalsust üldpildis, et klient saaks igapäevaselt hea välja näha. Arendab ennast professionaalse juuksurina pidevalt, sest iga inimene on väärt parimat.

Juuksur Tallinnas

Sergei Rakovski

JUUKSUR / STILIST

Постоянно совершенствуя свое мастерство, в работе следует принципам индивидуального подхода, благодаря чему удается создать неповторимый образ каждого человека.

Juuksur Tallinnas Anastassia Klein

Anastassia Klein

NAISTEJUUKSUR

Kuueaastase tookogemusega. Teostab naistelõikusi ning erineva tasemega värvitöid. Anastassia on meister juuksepikenduste paigaldamises. Armastab oma tööd ning pidevalt täiendab oma oskusi.

Juuksur Tallinnas Aljona Davletzanova

Aljona Davletzanova

JUUKSUR / STILIST

В професии 14 лет, стиль и современные тренды адаптирую в ежедневную работу. Умею слушать и слышать пожелания учитывая индивидуальные особенности. Моя миссия – живые и здоровые волосы!

Juuksur Tallinnas Julia Orehhova

Julia Orehhova

JUUKSUR / STILIST

Желание развиваться и постоянно повышать свою квалификацию в области парикмахерского искусства является для меня одним из важнейших качеств, это позволяет мне наилучшим образом проявлять себя как мастер для предоставления услуг с качеством и заботой о своих клиентах.

Juuksur Tallinnas Svetlana Sarsina

Svetlana Sarsina

JUUKSUR / STILIST

GOLDWELLi koolitaja. Juustelõikuste ja värvitehnika valimisel peab ta kõige olulisemaks kliendi individuaalsust ja juuste kvaliteedi maksimaalse tulemuse eest.

services 2 woman

Tatajana Mazakova

JUUKSUR-KOLORIST

Tatajana on oma 10 aastase tööstaaži juures tõeline professionaal erinevates juuksevärvimistehnikates (balayage, sunlights, babylights, sombre, ombre, strobing jne), erksates juuksevärvides, juukselõikustes lühikestest kuni pikkade juusteni. Jälgib pidevalt kaasaegset moodi ja suurendab kvalifikatsiooni.

services 2 woman

Aljona Borovik

JUUKSUR / JUMESTAJA

Aljona töötab meeste ja naiste juuksuri ning jumestajana. Loovus on alati olnud osa Aljonast ja kui ta algselt joonistas lõuendile ja paberile, siis hiljem juba nägudele ja juustele. Oma ala tõelise fännina omab töökogemust juba 21 aastat, aastatel 2006-2009 osales aktiivselt erinevatel rahvusvahelistel juuksurite kutsevõistlustel, saavutades auhinnalisi kohti. Hiljuti lõpetas professionaalse jumestuse kooli ning on töötanud videovõtetel ja photoshootidel. Tänu oma haridusele ja suurele töökogemusele on tal kerge näha inimest tervikuna, soovitada stiilset ja sobivat juukselõikust ning kaasaegset jumestust.

services 2 woman

Natalja Duvalje

JUUKSUR

Natalja on laiahaardeline juuksur, kes teostab nii naiste-, laste- kui meeste juukselõikuseid. Natalja töötab juuksurina 4 aastat, armastab oma tööd ja koolitab ennast sellel alal järjepidevalt. Hobina osaleb ka fotosesssioonidel – valmistab modelle pildistamiseks ette, ja kui vaja, on ka ise modelliks.

services 2 woman

Zoja Nova

JUMESTUSKUNSTNIK / KULMUTEHNIK / KOOLITAJA

6 aastase töökogemusega jumestuskunstnikuna on Zoja jaoks kõige olulisem maksimaalselt veatu ning puhas jumestuspõhi, mis kannataks ka päevavalgust. Kui see on loodud, saab väga palju erinevaid tehnikaid ja värve inimesele sobima panna. Äärmuslik keskendumine detailidele kirjeldab ilmselt tema käekirja kõige paremini ja on ühtlasi tema puhta töö aluseks.

services 2 woman

Anita Stalamantskaja

RIPSMETHNIK

Anita töötab ripsmetehnikuna juba 8 aastat, teostab klassikaliste ja volüümripsmete paigaldust. Lisaks teeb protseduure ja hooldust tavalistele ripsmetele (ripsmete keemiline koolutamine ja botox). Ripsmete pikendamisel eelistab loomulikku ja naturaalset tulemust. Anitale armastab näha oma kliente õnnelike ning muretutena.

services 2 woman

Veronika Teeveere

JUUKSUR

Veronikal on töökogemust 2 aastat ja on pigem spetsialiseerunud naiste juuksuriteenuste peale. Veronika on meister soengute tegemises, ja eriti osav punutiste ja lokkide tegija. Tema suurim hobi on tema töö.

services 2 woman

Olga Norin

KOSMETOLOOG / SPETSIALIST

Olga on läbinud Tallinna Meditsiinikooli ja läbinud baasõppe kosmetoloogia erialal Cidesco koolis. Edasi suurendanud kvalifikatsiooni süstide ja aparaadimetoodika alal. Oma eriala professionaalina täiendab pidevalt oma teadmisi erinevatel konverentsidel, koolitustel, seminaridel ja meistriklassides. 7.aastase töökogemusega spetsialistina on tema jaoks oluline olla alati kursis uuendustega ilumaailmas, et pakkuda oma klientidele parimat. Kosmetoloogi eesmärgiks on rõhutada loomulikku ilu ja tervist, et klient oleks rahul oma nahaga igas vanuses.