STRAIGHTENING keemiline sirgendamine

Juuste keemiline sirgendamine

See on unikaalne ja suurepärane võimalus unustada igaveseks pikad ja piinarikad katsed juukseid sirgendada, unustadaebatasased ja mitte ilusad soengud, säästa närve ripakilja mittealluvatest juustest ning tüütutest lainelokkidest. Edaspidi saad magada vähemalt tunnike kauem iga hommik, kuna juuste sirgendamine on kadunud igaveseks!

Kas Teil on mittealluvad lokkis juuksed? Püsisirgendamisel ei saa teist mitte ainult täiusliku soengu omanik, see hooldus parandab ka juuste esinduslikku välimust kinkides neile siidise ja terve sära. Seejuures ei hakka töödeldud juuksed taas lokki või lainetesse kiskuma, isegi kui Teil on looduse poolt määratud sellised juuksed.

Püsisirgendamisele ei mõju ei soojus, lumi ega vihm. Juukseid võib pesta, kammida, soengusse sättida kartmata soovimatute lokkide teket. Piisab vaid ühest professionaalsest hooldusest, et vabaneda vaevadest pikaks-pikaks ajaks.

Edaspidi tuleks seanssi korrata vaid väljakasvanud juuste juurtele mitte tihedamini kui kord 3-4 kuu jooksul.

Samuti sobib juuste keemiline sirgendamine meestele, kes soovivad sirgeid juukseid.

TEENUST OSUTATAKSE PÄRAST KONSULTEERIMIST

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG VARASEMALT

Kerastase Fusio Dose juuksehooldus

Kerastase Fusio-Dose

Kerastase Fusio-Dose rituaali märksõnad on maagia ja teadus, mis kohandatakse igale kliendile personaalselt lähtudes juuksediagnostika tulemustest.
6 kontsentraati + 5 aktivaatorit loovad 30 võimalikku kohandatava hoolduse kombinatsiooni.
Fusio-Dose on unikaalne hooldusteenus, mille viib salongis läbi professionaalne juuksur. Hooldus sisaldab isikupärastatud, kohapeal koostatud segu kontsentraadist ja aktivaatorist, mis aitab lahendada nii esma- kui ka teisejärgulisi juuksemuresid kõigest ühe hooldusannusega. Tänu kiirele ja lihtsasti pealekantavale segule kanduvad miljonid aktiivsed osakesed otse juustesse, mis tagab kohese muutuse. Segu võivad kasutada kõik, sõltumata juuste tüübist, muredest ja vajadustest.

Viis aktivaatorit sisaldavad võimsaid nahka hooldavaid koostisosi, mis aitavad lahendada kliendi kõige pakilisemaid juuksemuresid ja saavutada tema eesmärke.

BOOSTER CICABLOND
Hooldus, mis aitab kaitsta blondeeritud ja blondide salkudega juukseid ning annab neile lisajõudu. E-vitamiiniga*. Antioksüdandi omadused neutraliseerivad oksüdatiivseid molekule, et kaitsta blondeeritud juukseid väliste agressorite eest.
BOOSTER NUTRITION
Hooldus, mis toidab kuivi, hapraid juukseid vaid hetkega. Kameeliaõliga.
Toidab kuivi juukseid oomega-9 ehk oleiinhappe (82%) ja linoolhappega (12%), mille abil muudab juuksed nõtkeks ja annab neile kauakestva sära.
BOOSTER ANTI-FRIZZ
Hooldus, mis vähendab soovimatut kahu. Polüpeptiidiga. Võitleb kahuga, tungides kiu nõrgenenud ossa, silub seda ja kaitseb välise niiskuse eest.
BOOSTER BRILLIANCE
Happehooldus, mis taastab värviga töödeldud juuksekiudu ja aitab sel kahjustustest paraneda. Piimhappega. Taastab tuhme, värviga töödeldud juukseid ja lisab neile sära kelaativate omaduste abil, mis püüavad kinni sära kahjustavad mineraalid.
BOOSTER RECONSTRUCTION
Intensiivne proteiiniga taastav hooldus, mis aitab parandada kahjustunud, ületöödeldud juukseid. Proteiiniga. Elektrostaatilised interaktsioonid võimaldavad taimsel valgul tungida juuksekiu kõige kahjustunumasse ossa, siludes juuksepinda ning toimides juukseid parandava sidemena.

* e-vitamiini derivaat

_ _ _ _ _

Kuus kontsentraati on vastavuses Kérastase kõige ikoonilisemate tootesarjadega, tänu millele on juuksuritel lihtne diagnoosida kõige pakilisemaid juukseprobleeme ja neid lahendada, mistahes juuksetüübiga ka tegu poleks.

CONCENTRÉ BLOND ABSOLU
Taastav, vaskjat tooni vähendav koostis, mis tagab kohese blondi sära. [H.A] Ultra-Violetiga. Neutraliseerib soovimatut vaskjat tooni blondeeritud juustes.
CONCENTRÉ NUTRITIVE
Toitev süvahooldus, mis taastab kuivad juuksed. 1% niatsinamiidiga. Aitab parandada mehaanilisi omadusi juustes, mis vajavad jõudu ja vitaalsust.
CONCENTRÉ GENESIS
Jõudu lisav süvahooldus, mis tugevdab kiudu ja tagab kerge volüümi. 1% kollageenpeptiidi fragmendiga. Kuulus nahahooldusmolekul, mis tagab vastupidavuse ja elastsuse ning on taimset päritolu, sisaldades aminohappekooslust, mis on väga lähedane inimese kehas sisalduvale kollageenile.
CONCENTRÉ RESISTANCE
Hetkega parandav hooldus aeglaselt kasvavatele juustele, millel on kahjustunud otsad. Keramiididega. Täidab juukselõhed ja tugevdab juukseid seestpoolt, et sügavuti parandada juuksekiu võimet pidada vastu murdumisele ja pidevale kammimisele.
CONCENTRÉ CURL MANIFESTO
Defineeriv ja tugevdav süvahooldus lokkis ja väga lokkis juustele. 5% glütseriiniga. Esmaklassiline taimset päritolu niisutaja, mis lisab tekstuuri ja toob lokid selgemalt esile.
CONCENTRÉ CHROMA ABSOLU
Toitev kontsentraat, mis taastab juuksekiu pärast värvimist või värvimiste vahel, et tagada tervem ja erksam värv. 0,25% aminohappega. Läbib juuksekiudu ja tugevdab nõrku, värvist kahjustunud juukseid seestpoolt nagu telliskivi.

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG VARASEMALT

Thera cut – kuumakäärilõikus

Kuumakäärilõikust Tallinna kesklinnas pakub ilusalong Navy studio

Mida Thera cut – kuumakäärilõikus teeb?
Thera cut – kuumakäärilõikus tihendab juukseotsi ja tugevdab juukseid. See lõikus muudab juuksed ilusateks, tugevateks ja hoolitsetuteks juukseotsteni. Kuumakäärilõikus sulgeb lõikamise käigus juukseotsad ning niiskustase ja hooldusained säilivad juuksekarvas pikemalt. Samuti stimuleerivad tulised terad juuste kasvu ja taastumisprotsesse karvas.

Kuumakäärilõikus vs tavaline juukselõikus?
Thera cut – kuumakäärilõikus üllatab su juukseotsi. Need suletakse protsessi käigus ning muutuvad peaaegu sama tugevaks kui juuksed mis peanaha lähedal. Thera cut – kuumakäärilõikus muudab juuksed naturaalselt tugevaks ja ilusaks.

Thera cut – kuumakäärilõikus teeb iga lõikusega üha rohkem tööd. Lõikusel soovitatakse käia iga 4-9 nädala tagant, sõltuvalt juuste seisukorrast.

Miks siis ikkagi teha Thera cut –  kuumakäärilõikust?

  • Juuksed muutuvad elastsemaks ja tugevamaks
  • Juuksed taastuvad loomulikul teel
  • Juuste kasv kiireneb
  • Peened juuksed muutuvad kohevamaks
  • Juuksed muutuvad tervemaks
  • Juuste mahukus suureneb
  • Juuste kammitavus paraneb

BRONEERI ENDALE SOBIV AEG VARASEMALT